Z Broumova na krajské přebory mužů nečekaně ve dvou

Slovan Broumov bude mít v lednu rekordní dva účastníky na krajských přeborech mužů!

Po několika letech, kdy Broumov žádné své želízko v ohni na největší krajské akci neměl, se blýsklo na lepší časy již v minulé sezóně, kdy Slovan reprezentoval okresní přeborník Karel Gombarčík ml.

Karel Gombarčík si jakožto obhájce okresní zlaté medaile ve dvouhře mužů zajistil přímou nominaci na krajské přebory i letos. V sobotu 5. ledna ve sportovní hale v Dobrém však nebude broumovskou stolně - tenisovou školu reprezentovat sám.

V přímé nominaci na krajské přebory je totiž i Jiří Ďoubek, kterému byla Královéhradeckým svazem stolního tenisu udělena jedna ze dvou divokých karet, jež má tento svaz na základě svého uvážení možnost udělit.

Svaz zřejmě přihlédl ke zlaté medaili ze čtyřhry mužů na nedávných okresních přeborech, které Jiří Ďoubek dosáhl společně s Tomášem Dražinovským, a ve svém rozhodnutí také zohlednil nízkou kvótu pro možnost startu hráčů z náchodského regionu. I po udělení této divoké karty jsou totiž v aktuální nominaci na krajské přebory z náchodského okresu pouze dva stolní tenisté - a hned oba ze Slovanu Broumov!

Teoreticky se může stát, že se broumovská enkláva na KP mužů ještě rozšíří, a to v případě, že se ze 48 nominovaných stolních tenistů někteří dodatečně odhlásí a mezi náhradníky nebude o účast na tomto podniku dostatečný zájem. Z našeho áčka figuruje mezi náhradníky na základě krajského žebříčku Tomáš Dražinovský na 34. - 42. místě a Jan Čepelka na 83. - 111. místě. Na dělené 118. příčce se nachází ještě, z nedávných okresních přeborů stříbrný a bronzový, Radek Šuda.

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

SponzořiPodporují nás

Město BroumovGloballuxK-Gemini s.r.o. Veba a.s.   cekoimport.jpg

Rychlý kontakt