Široké broumovské zastoupení na turnaji v Meziměstí

Hned sedmičlenné zastoupení měl Slovan Broumov na turnaji v blízkém Meziměstí. Přítomno bylo celkem 30 hráčů z České republiky a Polska. Turnaj byl otevřen všem zájemcům hrajícím nejvýše divizi, tudíž se ho mohlo zúčastnit i kompletní broumovské áčko.

Ze základních skupin se podařilo postoupit hned třem broumovským stolním tenistům, když Jiří Ďoubek svoji skupinu vyhrál a Tomáš DražinovskýKarlem Gombarčíkem ml. v těch svých obsadili shodně druhá místa.

Na nepostupových, tedy třetích či čtvrtých pozicích zakončili svoji pouť základní částí soutěže broumovští Jan Čepelka, Josef Hornych, Vladimír VodalLuboš Martinek. Všechny tyto čtyři hráče čekaly boje v tzv. Poháru útěchy, kde stolní tenisté ještě soupeřili o celkové 17. - 30. místo v závěrečném hodnocení.

Základní skupiny

V hlavní soutěži se nejlépe dařilo Karlu Gombarčíkovi, jemuž se jako jedinému podařilo přejít přes první kolo, v němž dokonce porazil prvního nasazeného hráče turnaje, Milana Martinka z Nového Města nad Metují. Poté však nestačil na materialistu Merkla, a své vystoupení na turnaji tak ukončil ve čtvrtfinále.

Budoucímu finalistovi Merklovi o kolo dříve podlehl i Jiří Ďoubek a společně s Tomášem Dražinovským, jenž pro změnu nestačil na Poláka Porebu, tak zakončil meziměstský turnaj v osmifinálové fázi.

V útěše zahrál z broumovských nejlépe Jan Čepelka. Díky třem výhrám se dostal až do finále, kde nakonec podlehl Radku Ducháčovi z Libchyně. Na turnaji tak Honza obsadil konečné 18. místo a za finálovou účast v útěše si nakonec odnesl i malý pohár.

Jednu výhru v útěše si připsal i Josef Hornych, když v prvním kole přehrál ve čtyřech setech oddílového spoluhráče Luboše Martinka.

Vladimír Vodal bohužel nepotvrdil výborné záblesky z divize a s útěchou se rozloučil podobně jako Luboš v prvním kole, v případě Vládi to bylo po pětisetovém boji s Milanem Ducháčem z TJ Náchod.

Celý turnaj nakonec vyhrál Pavel Kuchta, hájící v současné době barvy třetiligové Lokomotivy Pardubice.

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

SponzořiPodporují nás

Město BroumovGloballuxK-Gemini s.r.o. Veba a.s.   cekoimport.jpg

Rychlý kontakt