Přípravné turnaje zatím bez úspěchu

Ač dlouhodobé soutěže začínají až na přelomu září a října, naší hráči se již zúčastnili dvou přípravných turnajů. Žádné medailové umístění však zatím nepřivezli.

23. 8. 2013, Hostinné

Neobvykle v pátek odpoledne byl odehrán kvalitně mezinárodně obsazený turnaj v Hostinném. Ze Slovanu na něj odcestovali Jan Čepelka, Vladimír Vodal a toho dne narozeninový oslavenec Karel Gombarčík ml.

V silné konkurenci se broumovským zástupcům na nejvyšší příčky prorazit nepodařilo. Karel Gombarčík s Vláďou Vodalem sice zvládli postoupit ze základní skupiny, ale konečnou se jim bohužel stalo hned první kolo play-off.

Honza Čepelka sice ze skupiny do hlavního pavouka nepostoupil, ale nakonec ho to příliš mrzet nemuselo, neboť se díky tomu mohl prosadit v útěše. Po několika kvalitně odehraných soubojích dokonce celou tuto soutěž vyhrál! Navázal tak na vystoupení Karla Gombarčíka, který loni v Hostinném rovněž ovládl finále útěchy, když v něm porazil oddílového spoluhráče Jiřího Ďoubka.

31. 8. 2013, Česká Skalice

Do České Skalice se vypravila opět trojice broumovských reprezentantů - Čepelka, Ďoubek, Vodal.

Avšak ani na tomto turnaji, kde dokonce Ďoubek s Čepelkou figurovali jako třetí a čtvrtý nasazený, se pro broumovské nezrodil výrazný úspěch.

Jiří Ďoubek po ztrátě jediného setu v pětičlenné skupině nezvládl první kolo play-off proti janskolázeňskému Nývltovi, kterému podlehl v pěti setech.

Jan Čepelka rovněž po vítězné základní skupině sice přes první kolo přešel, ale hned v následujícím nestačil v pátém setu na náchodského Milana Ducháče.

A aby bylo prokletí posledních setů završeno, Vladimír Vodal sice po druhém místě ve skupině rovněž do play-off postoupil, ale v něm vypadl hned v úvodním zápase proti jaroměřskému Daxovi. Opět v pěti sadách.

Důležitý bude naštěstí až start mistrovské sezóny. Příští turnaj, kterého se plánují broumovští v rámci předsezónní přípravy zúčastnit, se bude konat 14. září v Meziměstí.

Fotogalerie z České Skalice:

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

SponzořiPodporují nás

Město BroumovGloballuxK-Gemini s.r.o. Veba a.s.   cekoimport.jpg

Rychlý kontakt