Gombarčíkův turnajový triumf v Českém Meziříčí

Sedm soupeřů, sedm vítězství, skóre 21:6. Karel Gombarčík ml. nenašel v neformální atmosféře posvícenského turnaje v Českém Meziříčí jediného přemožitele a zaznamenal první větší úspěch broumovských reprezentantů na předsezónních turnajích.

Do více než 50 km vzdáleného Meziříčí se 16. září vydali tři stolní tenisté ze Slovanu Broumov - Karel Gombarčík ml., Jiří Ďoubek a Vladimír Vodal. Účast byla úměrná pondělnímu termínu uspořádání, avšak kvantita hráčů byla tentokrát vyvážena jejich kvalitou.

Z turnaje se nakonec stal pomyslný přebor divizních oddílů Rtyně v Podkrkonoší (2. místo v loňské sezóně DM) a broumovského Slovanu (6. místo). Po základních skupinách byla totiž z nejúspěšnějších hráčů této části vytvořena šestičlenná finálová skupina a v ní se objevili stolní tenisté právě jen ze zmiňovaných dvou oddílů. Nepostoupivší hráči se pak utkali o další umístění.

Zcela nejlépe si v tomto měření sil vedl devětadvacetiletý Karel Gombarčík, který porazil jak oba své oddílové spoluhráče (3:2 Vodala a 3:1 Ďoubka), tak především i všechny tři soupeře ze Rtyně. Vzhledem k tomu, že hned dva z nich dosáhli v loňské sezóně divize vyšší procentuální úspěšnosti nežli Karel, jenž se zastavil na úctyhodných 70 %, lze jeho vítězství považovat za velmi cenné.

Potěšitelné a optimismus dodávající jsou i výkony dalších dvou broumovských hráčů, kteří se v Meziříčí představili. Jiří Ďoubek skončil celkově na čtvrtém, Vladimír Vodal na šestém místě.

Turnaj byl výbornou alternativou běžného tréninku a zároveň zřejmě poslední zápasovou prověrkou před blížícím se začátkem divizní soutěže. Do ní broumovští vstoupí 28. září, a to na domácích stolech.

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

SponzořiPodporují nás

Město BroumovGloballuxK-Gemini s.r.o. Veba a.s.   cekoimport.jpg

Rychlý kontakt