Gombarčík ml. v okrese znovu nejlepší

Přeborníkem náchodského regionu se stal opět Karel Gombarčík ml., který ve finále porazil Martina Ducháče. Na třetím místě se shodně umístili další hráči Slovanu - Jiří Ďoubek a Vladimír Vodal.

Gombarčík prošel turnajem s jedinou porážkou ve skupině s jaroměřským Daxem. Poté už ale prokázal své zkušenosti a v play-off si po vítězstvích nad Svobodou, Vodalem a Ducháčem zajistil další štítek se svým jménem na náchodském okresním poháru.

V semifinále zabrzdil jízdu Vodala, který si i přesto došel pro svoji první individuální okresní medaili mezi muži. Nutno dodat, že Gombarčíka v semifinále hodně potrápil. Vedl 2:1, nakonec mu 8:11 v pátém setu podlehl, ale zápas oba Broumováci sehráli velmi pohledný.

Bronzovou medaili získal i Ďoubek, který stejně jako Vodal prošel bez porážky šestičlennou základní skupinou. Nakonec se po vítězství nad Kollertem ve čtvrtfinále sklonil mezi čtyřmi nejlepšími Ducháčovi.

I přesto je ale tříčlenné broumovské zastoupení na medailových stupních pro oddíl pěkným úspěchem.

Slovan na přeborech v České Skalici reprezentovali ještě Tomáš Dražinovský a Radek Šuda.

Ani jednomu z nich se bohužel nepodařilo postoupit ze základní skupiny. Oběma se však posléze dařilo v soutěži útěchy o konečné 9. místo. V tomto pavouku se jim povedlo postoupit do vzájemného finále.

To nakonec překvapivě ovládl Radek Šuda, na žebříčku výše postaveného Dražinovského porazil 3:1, a mohl se tak radovat z konečného 9. místa.

Tomáš Dražinovský skončil desátý.

V České Skalici byla rovněž odehrána soutěž čtyřher, kterou zcela ovládlo broumovské áčko. Dvojice Gombarčík - Dražinovský ve finále 3:1 přehrála debl Ďoubek - Vodal.

Radek Šuda se s Davidem Kollertem z Machova umístil na děleném 5. místě.

 V soutěži žen se Blanka Macháčková z Broumova umístila na 4. místě, ve smíšené čtyřhře společně s Tomášem Dražinovským na stříbrné příčce.

Celkem tedy Slovan přivezl ze Skalice 6 medailových umístění!


 

Foto (mobil): Radek Šuda

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

SponzořiPodporují nás

Město BroumovGloballuxK-Gemini s.r.o. Veba a.s.   cekoimport.jpg

Rychlý kontakt