Dva tituly pro Vodala na turnaji v Jasenné

Vladimír Vodal obhájil loňské vítězství ve čtyřhře, tentokrát po boku Jana Čepelky. Oba spoluhráči navíc obsadili první dvě místa ve dvouhře, a završili tak úspěšné broumovské představení na turnaji v Jasenné.

Turnaje ve stolním tenise v Jasenné u Hradce Králové konajícího se 5.4.2014 se z broumovských stolních tenistů zúčastnili Radek Šuda z broumovského B týmu, Vladimír Vodal, Jan Čepelka z A týmu a Josef Hornych z C týmu. Hráči byli rozděleni do čtyřčlenných skupin, ze kterých postupovali dva nejlepší.

Čepelka, Vodal i Šuda postoupili ze skupiny jako první, když Šuda i Čepelka neprohráli ani jeden set. Hornych ze skupiny nepostoupil.

Poté se hrálo podle pravidel, kdy postupující byli nasazeni podle losu do pavouka. Rozhodující a předčasné finále nastalo, když nastoupil Vodal proti Čepelkovi, kde Vodal jasným průběhem porazil Čepelku 3:1 na sety.

Díky systému na dvě porážky měl Čepelka šanci případným vítězstvím v každém následujícím zápase v pavouku poražených získat ještě druhé místo, což se mu po mnoha pěkných zápasech podařilo. Vodal bez porážky postoupil do finále, kde vyhrál a získal první místo.

Šuda po postupu ze skupiny vyhrál dva zápasy a dva prohrál a nepovedl se mu postup na medailové pozice. Hornych v pavouku nepostupujících ze skupiny nakonec skončil na pěkném 3. místě.

V soutěži čtyřher hrál Vodal s Čepelkou a Šuda s Hornychem. Vodal s Čepelkou bez větších problémů všechny zápasy vyhráli a stali se vítězi. Pro Vodala to bylo na místním turnaji již druhé vítězství v řadě. Šuda s Hornychem po dvou vítězstvích nestačili na soupeře a byli vyřazeni.

Foto: Radek Šuda

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

SponzořiPodporují nás

Město BroumovGloballuxK-Gemini s.r.o. Veba a.s.   cekoimport.jpg

Rychlý kontakt