Turnaje

Gombarčík ml. v okrese znovu nejlepší

Přeborníkem náchodského regionu se stal opět Karel Gombarčík ml., který ve finále porazil Martina Ducháče. Na třetím místě se shodně umístili další hráči Slovanu - Jiří Ďoubek a Vladimír Vodal.

Dva tituly pro Vodala na turnaji v Jasenné

Vladimír Vodal obhájil loňské vítězství ve čtyřhře, tentokrát po boku Jana Čepelky. Oba spoluhráči navíc obsadili první dvě místa ve dvouhře, a završili tak úspěšné broumovské představení na turnaji v Jasenné.

Gombarčík s Čepelkou na krajských přeborech pátí

Nejen Petra Nevtípilová, ale celkem šest stolních tenistů reprezentovalo náš oddíl na krajských přeborech mužů a žen, které se konaly o minulém víkendu v Nové Pace.

Ze silvestrovských oslav rovnou na turnaj do Hradce

Na Nový rok dopoledne byl v Hradci Králové rozehrán turnaj, kterého se zúčastnili i dva reprezentanti Slovanu - Jan Čepelka a Jiří Ďoubek. A to s velmi podobnými výsledky...

Jiří Ďoubek v první desítce na turnaji za Olomoucí

Broumovský reprezentant dosáhl na turnaji konaném 26. 12. 2013 v Grygově u Olomouce na osmé místo.
Uvnitř fotogalerie.

Gombarčíkův turnajový triumf v Českém Meziříčí

Sedm soupeřů, sedm vítězství, skóre 21:6. Karel Gombarčík ml. nenašel v neformální atmosféře posvícenského turnaje v Českém Meziříčí jediného přemožitele a zaznamenal první větší úspěch broumovských reprezentantů na předsezónních turnajích.

Polská nadvláda na turnaji v Meziměstí

Jedno semifinále, tři osmifinále a finálová účast v útěše - to jsou výsledky broumovských stolních tenistů na sobotním zápolení v rámci 10. ročníku Meziměstských sportovních her.

Oldřich Fiala skončil na třetí příčce na turnaji před mistrovstvím světa

Dne 7. 9. 2013 se v Jaroměři uskutečnil turnaj veteránů. Na devatenácti stolech se ve sportovní hale v dopoledních hodinách představili muži a ženy nad 60 let, v odpoledních hodinách kategorie mužů a žen 40 a 50 let.

Přípravné turnaje zatím bez úspěchu

Ač dlouhodobé soutěže začínají až na přelomu září a října, naší hráči se již zúčastnili dvou přípravných turnajů. Žádné medailové umístění však zatím nepřivezli.

Ďoubek s Vodalem vítězně na turnaji v Jasenné

V sobotu 6. dubna vycestovalo kvarteto broumovských stolních tenistů na opačný konec náchodského okresu, aby se v Jasenné premiérově představilo na 12. ročníku místního turnaje o putovní pohár.

Široké broumovské zastoupení na turnaji v Meziměstí

Hned sedmičlenné zastoupení měl Slovan Broumov na turnaji v blízkém Meziměstí. Přítomno bylo celkem 30 hráčů z České republiky a Polska. Turnaj byl otevřen všem zájemcům hrajícím nejvýše divizi, tudíž se ho mohlo zúčastnit i kompletní broumovské áčko.

strana: 1 , 2