Výsledky krajských přeborů

O víkendu 13.2. a 14.2. se v Broumově konaly krajské přebory jednotlivců mladšího žactva a družstev dorostu.

Výsledky krajských přeborů

V sobotu se představila budoucnost našeho sportu. Kromě obvyklých oddílů Sokol HK II, SK Dobré se prosadily i mládežníci z dalších oddílů Tatran Hostinné, Sokol Josefov.

Nejmladší žáci –dvouhra
Nenasazený Valeš z Hostinného překvapil v semifinále překvapivým vítězstvím 3-0 nad druhým    nasazeným Truněčkem a statečně se bil i  ve finále, kde podlehl 1:3. Nejvyrovnanější utkání bylo  semifinále mezi Tesolínem a Lebedou 3-2.
1.m. Tesolín R-Sokol PP HK 2
2.m. Valeš J.-Tatran Hostinné
3.m. Lebeda M. a Truněček M.

Čtyřhra

Zde již Valeš ve dvojici  s oddílovým spoluhráčem Sixtou  oplatil Tesolinovi porážku a  získal titul.

1.m   Valeš+Sixta ( Tatran Hostinné)
2.m   Tesolín + Hendrych (Sokol PP HK 2)
3.m   Kycelt (Chlumec n.C. Sokol)+ Kadanik  (Josefov Sokol)
          Stein  (Josefov Sokol) +Vlach  (Meziměstí Lokomotiva)

Nejmladší žákyně

Švábová (Hostinné Tatran) neobhájila post jedničky, když ve finále podlehla druhé nazazené Klempererové.

1.m Klempererová Anna (HK 2 Sokol PP)
2.m Švábová Magdaléna (Hostinné Tatran)
3.m Koďousková Eliška  a Bačinová Lucie ( obě Dobré SK)

Čtyřhra

Zde již svou pozici Švábová udržela.

1.m Švábová Magdaléna (Hostinné Tatran)+ Koďousková Eliška (Dobré SK)
2.m Bačinová Lucie (Dobré SK)+ Ducháčová Kateřina (Dobré SK)
3.m  Macurová Denisa (Dobré SK)+ Grimmerová Diana (Dobré SK)
        Štěrbová Kateřina (Chlumec n/C Sokol)+ Bártová Tereza (HK DTJ)

,

Mix

1.m Truněček Martin-HK 2 Sokol PP+Klempererová Anna -HK 2 Sokol PP

2.m Michl Jakub (Dobré SK)+ Koďousková Eliška (Dobré SK)
3.m Kycelt Jakub+Štěrbová Kateřina oba Chlumec n/C
       Sivák Ivan+Bačinová Lucie oba SK Dobré

V neděli dorostenci Sokola PP  HK 2 potvrdili svou suverenitu a získali titul bez ztráty byť jediného bodu,před Josefovem A.Jediným dramatickým utkáním byl zápas zápas Sokola PP HK 2 s Tatranem Hostinné 3-2.

Stejně si počínaly dorostenky  Sokola PP HK 2.

Pořadí dorostenci:

1. Sokol PP HRADEC KRALOVÉ 2 A  –  krajští přeborníci 2016  

Jakubský Filip 02, Jirásek Martin 01, Koubek Vojtěch 00, Mokrejš Jan 02.

2. Sokol Jaroměř-Josefov A  – Čenovský David 02, Divecký Filip 00, Divecký Jan 00.

3. Sokol PP Hradec Králové 2 B  – Lebeda Matyáš 05, Šorm Luboš 05,    Truněček Martin 04.

4. Tatran Hostinné A        – Bartoš Petr 02, Hauschwitz Matěj 02, Valeš Jakub 03.

Dorostenky

1. Sokol PP HRADEC KRALOVÉ 2 A  –  krajské přebornice 2016   
        – Jirásková Tereza 01, Kozáková Tereza 99, Sazimová Terezie 00.                                                  
2. SK Dobré A  –        Hejzlarová Lucie 99, Rozínková Monika 98.       
3. Sokol PP HRADEC KRALOVÉ 2 B  – Klempererová Anna 03, Kuličová Aneta 02.
4. Sokol Stěžery A                           – Dospělová Michaela 99, Masopustová Klára 01


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

HRÁLO SE muži A;B;C;

datum  výsledky
domácí
Slovan
A;B;C;

 

 soupeři  soupisky  skóre zápis
12.10.
A doma V
Baník Rtyně v Podkrk. 10 : 7
28.09.  A  doma  R DTJ-Slavia Hr. Králové C 9 : 9
28.09.  A  doma R TTC Kostelec n.O. 9 : 9
11.10. B. doma  V
TJ Lokomotiva Meziměstí B 11
:
7
02.10.  B. venku P TJ Náchod B 5 : 13
27.09.  B. doma
V TJ Jiskra Jaroměř C 10 : 8
09.10. C. doma V TJ Horní Kostelec A 13 : 5
04.10. venku V Orel jednota Bohuslavice B  10 : 8

V=výhra        R=remíza       P=prohra

Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist