Ve Frýdlantu n.Ostravicí se konalo MČR

Ve Frýdlantu n.Ostravicí se konalo ve dnech 3.-5.3.kvalifikace a Mistrovství ČR.Slovan Broumov měl nepřímé zastoupení svým odchovancem, který má ještě stále broumovské bydliště, který startuje v barvách pražského EL NIŇO.Z titulu se radoval Antonín Gavlas

Ve Frýdlantu n.Ostravicí se konalo MČR

Ve Frýdlantu n.Ostravicí se konalo ve dnech 3.-5.3.kvalifikace a Mistrovství ČR.Slovan Broumov měl nepřímé zastoupení svým odchovancem, který má ještě stále broumovské bydliště, který startuje v barvách pražského EL NIŇO.Z titulu se radoval Antonín Gavlas po finálové výhře 4:0 nad Plačkem, který se postaral o překvapení turnaje, když v boji o čtvrtfinále vyřadil nasazenou jedničku 4:3 a 20-18  v poslední sadě.

A o  druhé se postaral také v boji o čtvrtfinále zmiňovaný Jakub Kleprlík,který vyřadil v sedmisetové bitvě 4:3 druhého nasazeného Luboše Jančaříka. Již za 50 minut musel nastoupit v zápase o semifinále proti A.Gavlasovi, kterému i díky unavě a krátkému odpočinku podlehl 0:4 a obsadil 5.-8.místo.

více zde...

 Turnaji přecházela kvalifikace ,na kterou se  nominace prováděla z krajských přeborů. Do posice náhradníka byl nominovaný Karel Gombarčík. Na KP v Hr.Králové obsadil 9.-16.m.Po I.stupni ve skupině, ve které skončil na druhém, postupovém místě za Kobližkem Martinem,v druhém kole II.stupně podlehl juniorskému reprezentantu Vl. Bubnovi ze  Sokola HK.


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět
HRÁLO SE VENKU-muži A 3,liga; muži B KS 2.tř.; muži C RP 1.tř.

  

     
 

Jiskra HOŘICE                                           

SLOVAN B                         
9:9
BUDE SE HRÁT - Olivětín /B/
 datum                 

    domácí
Slovan A,B,C  

           soupeř                      
  

5.5.2018 9.3O

B

Jisara Hořice 

  B
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist