V prosinci začala odvetná část soutěží

Jen béčko se pravděpodobně udrží v soutěži. Má bilanci 5 výher při 6 porážkách. Áčko nepoznalo radost ze zisku bodů. A céčko po úvodní výhře v 1. kole všechny zápasy prohrálo.

V prosinci začala odvetná část soutěží

Jen béčko se pravděpodobně udrží v soutěži. Má bilanci 5 výher při 6 porážkách. Áčko nepoznalo          radost ze zisku bodů. A céčko po úvodní výhře v 1. kole všechny zápasy prohrálo.

Áčko přivítalo na svých stolech DTJ HK C. Zápas se odvíjel v obvyklém režimu, kdy po vyrovnaném začátku při vedení 3:2 přišlo zlomové utkání, které domácí prohráli 4:10. Jeden bod uhrál K.Gombarčík ml., což je málo, dva body Piesla  a jeden bod získala čtyřhra – Gombarčík, Kollert. Piesla s Vodalem ani v tomto utkání nedokázali zvítězit. Ukazuje se pravdivost slov V.Vodala o vyšší rychlosti v ligové soutěži v porovnání s divizí.

Body: Piesla – 2, Gombarčík – 1, čtyřhra Gombarčík, Kollert – 1, Vodal – 0.

Béčko se v soutěži nejspíše udrží, skončilo na 8. místě. Odvetu začalo porážkou s Náchodem na domácích stolech 7:10. Od úvodu zápasu prohrávali (1:4, 3:8), pak snížili na 7:9, a to bylo vše. Bezchybný výkon podal Brzecki Pawel, jež je lídrem družstva. Nedařilo se K.Gombarčíkovi st., M. Černému ani střídajícímu R. Šudovi.

Body: Brzecki – 4, Čepelka - 2,5, Šuda – 0,5, Gombarčík – 0, Černý – 0.

Céčko po úvodní výhře s J. Ďoubkem v sestavě následující zápasy prohrálo. Bilance je 1:11, šanci vylepšit ji mají hráči céčka s J. Ďoubkem, který přislíbil účast v dalších utkáních. Je však otázkou, zda Ďoubek s bilancí 12:0 bude na všechno stačit, a soutěž tak udržet. V posledním utkání 1. poloviny podlehlo céčko 5:13 Náchodu C , když J. Ďoubek uhrál 4 body a nikdo další se nepřidal.

Body: Ďoubek – 4, Černý – 1, Hornych – 0, Kubeček – 0.


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět
Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost od 13.11.2013