Stolní tenis loni zajištěn nejen sportovně, ale i finančně

Stolní tenis loni zajištěn nejen sportovně, ale i finančně

Broumovští stolní tenisté se momentálně nacházejí v přestávce mezi sezónami. Protože se však kvapem blíží letní příprava na sezónu nadcházející, rádi bychom na tomto místě poděkovali všem našim sponzorům, kteří svými poskytnutými sponzorskými dary umožnili pozvednout stolní tenis v Broumově na vyšší úroveň, jež se zrcadlí i v divizní soutěži. Tu broumovský "A" tým loni nejen udržel, ale dokonce se v ní i přes svoji premiérovou účast umístil v horní polovině tabulky.

Hlavním a nedocenitelným mecenášem broumovského stolního tenisu je akciová společnost VEBA, jež do oddílu přispívá nejen svými pravidelnými finančními dary, nýbrž i poskytnutím hracích prostor, ve kterých našel broumovský oddíl svůj azyl, a to za symbolické nájemné.

Pravidelným přispěvovatelem do stolně-tenisového rozpočtu je již dlouhá léta jeho člen MUDr. Bohumil Kleprlík, jenž prostřednictvím své společnosti K-Gemini, s.r.o. rovněž přispívá k bezproblémovému chodu oddílu.

V neposlední řadě bychom však rádi poděkovali i dalším subjektům, bez jejichž pomoci by se jen těžko mohl broumovský stolní tenis rozvíjet, jako se tomu děje v posledních letech. Jmenovitě se jedná o město Broumov, velkoobchod a maloobchod se svítidly a elektromateriálem GlobalLux, tvůrce webových stránek a webdesignu, studio dkLAB, dodavatele digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů, ČEKO IMPORT, a.s., Elektroservis Broumov Lubomíra Pohla a Instalatérství - Martin Vít. Mediální prezentaci pak zajišťuje nezávislý zpravodajský server nase.broumovsko.cz, který pravidelně informuje o dění v broumovském oddíle ST.

Oddíl stolního tenisu Slovanu Broumov tedy ještě jednou děkuje všem výše jmenovaným a zároveň věří, že vzájemná spolupráce bude ke vší spokojenosti pokračovat i v dalších letech, a to nejen s partnery současnými, ale i případně s dalšími budoucími.


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

HRÁLO SE muži A;B;C;

datum  výsledky
domácí
Slovan
A;B;C;

 

 soupeři  soupisky  skóre zápis
12.10.
A doma V
Baník Rtyně v Podkrk. 10 : 7
28.09.  A  doma  R DTJ-Slavia Hr. Králové C 9 : 9
28.09.  A  doma R TTC Kostelec n.O. 9 : 9
11.10. B. doma  V
TJ Lokomotiva Meziměstí B 11
:
7
02.10.  B. venku P TJ Náchod B 5 : 13
27.09.  B. doma
V TJ Jiskra Jaroměř C 10 : 8
09.10. C. doma V TJ Horní Kostelec A 13 : 5
04.10. venku V Orel jednota Bohuslavice B  10 : 8

V=výhra        R=remíza       P=prohra

Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist