Sedmdesátka v Broumově

Po období oslav výročí oddílu stolního tenisu a postupu všech tří družstvech začíná období "dřiny".

 Sedmdesátka v Broumově

Na přelomu května a června se nám podařilo přivést stolnětenisovou elitu na turnaj TTSTAR do Broumova. V mezinárodní účasti si nejlépe vedl David Reitspies, který nepoznal hořkost porážky. Mimořádně silně obsazený turnaj se se však setkal s malou účastí z řad diváků.

Další akce oddílu se uskutečnila za týden, kdy jsme společně oslavili 70. výročí založení oddílu stolního tenisu. Při této příležitosti jsme též slavili postup do 3. ligy A mužstva, dále postup B mužstva do krajské soutěže regionálního přeboru a C mužstva do 1. třídy regionálního přeboru. Vlastní oslava spočívala v přátelském utkání s EL NIŇO Praha, kdy zápas skončil vítězstvím hostů 10:0. V barvách EL NIŇA hrál broumovský odchovanec, český reprezentant Jakub Kleprlík, který mimo jiné porazil v "bratrovražedném " souboji svého bratra Michala hrajícíhol za domácí. Poté následovala exhibice Josefa Plachého, českého olympionika, s Jakubem Kleprlíkem.

V rámci oslav byli oceněni za svoji dlouhodobou činnost v oddíle Petr Kuchta, Karel Gombarčík a Bohumil Kleprlík. Po tomto oficiálním programu začal turnaj bývalých i současných členů, tzv. turnaj s handicapy (výsledky - viz A družstvo). Pro ostatní účastníky oslav byly připraveny prezentace mapující posledních 20 let činnosti oddílu zaměřené především na práci s mládeží, která přinesla mnohé úspěchy - první medaile Karla Gombarčíka z mistrovství republiky, mistrovský titul sourozenců Kleprlíkových, pro něž byl Broumov odrazovým můstkem k jejich dalšímu sportovnímu růstu. Oslav se též zúčastnil Martin Stiller, cestovatel a autor cestopisů, jeho sestra Jitka, dále Pavel Kuchta a Ivana Skříčková (roz. Hofmanová), dnes ligoví hráči a řada dalších. V současné době je hlavní oporou A družstva Karel Gombarčík ml., kterému sekundují i další odchovanci - Vladimír Vodal, Jiří Ďoubek a příležitotně pomáhá i Michal Kleprlík.
A bylo  i připraveno malé  občerstvení.

Úspěch loňské sezony se bude sice stěží opakovat (postup tří družstev), ale rádi bychom se ve všech vyšších soutěžích udrželi.


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

HRÁLO SE muži A;B;C;D;

datum
domácí
Slovan
A;B;C;D
   soupeři soupisky  skóre zápis
16.2. A. venku V Sokol Jarroměř Josefov 2B
10 : 5
16.2. A. venku V Jiskra Jaroměř 10 : 3
16.2.

B. doma

P

TJ Náchod

2 : 10
16.2.

B. doma

R Sokol Česká Skalice 9 : 9
6.2. V 10 : 8
13.2. V 11 : 7
P 1 : 17
P 2 : 16

V=výhra        R=remíza       P=prohra

Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist