Sedmdesátka v Broumově

Po období oslav výročí oddílu stolního tenisu a postupu všech tří družstvech začíná období "dřiny".

 Sedmdesátka v Broumově

Na přelomu května a června se nám podařilo přivést stolnětenisovou elitu na turnaj TTSTAR do Broumova. V mezinárodní účasti si nejlépe vedl David Reitspies, který nepoznal hořkost porážky. Mimořádně silně obsazený turnaj se se však setkal s malou účastí z řad diváků.

Další akce oddílu se uskutečnila za týden, kdy jsme společně oslavili 70. výročí založení oddílu stolního tenisu. Při této příležitosti jsme též slavili postup do 3. ligy A mužstva, dále postup B mužstva do krajské soutěže regionálního přeboru a C mužstva do 1. třídy regionálního přeboru. Vlastní oslava spočívala v přátelském utkání s EL NIŇO Praha, kdy zápas skončil vítězstvím hostů 10:0. V barvách EL NIŇA hrál broumovský odchovanec, český reprezentant Jakub Kleprlík, který mimo jiné porazil v "bratrovražedném " souboji svého bratra Michala hrajícíhol za domácí. Poté následovala exhibice Josefa Plachého, českého olympionika, s Jakubem Kleprlíkem.

V rámci oslav byli oceněni za svoji dlouhodobou činnost v oddíle Petr Kuchta, Karel Gombarčík a Bohumil Kleprlík. Po tomto oficiálním programu začal turnaj bývalých i současných členů, tzv. turnaj s handicapy (výsledky - viz A družstvo). Pro ostatní účastníky oslav byly připraveny prezentace mapující posledních 20 let činnosti oddílu zaměřené především na práci s mládeží, která přinesla mnohé úspěchy - první medaile Karla Gombarčíka z mistrovství republiky, mistrovský titul sourozenců Kleprlíkových, pro něž byl Broumov odrazovým můstkem k jejich dalšímu sportovnímu růstu. Oslav se též zúčastnil Martin Stiller, cestovatel a autor cestopisů, jeho sestra Jitka, dále Pavel Kuchta a Ivana Skříčková (roz. Hofmanová), dnes ligoví hráči a řada dalších. V současné době je hlavní oporou A družstva Karel Gombarčík ml., kterému sekundují i další odchovanci - Vladimír Vodal, Jiří Ďoubek a příležitotně pomáhá i Michal Kleprlík.
A bylo  i připraveno malé  občerstvení.

Úspěch loňské sezony se bude sice stěží opakovat (postup tří družstev), ale rádi bychom se ve všech vyšších soutěžích udrželi.


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

BUDE SE HRÁT

datum
výsledky
Slovan
A;B;C;
soupisky
soupeř
soupisky
 Přerušeno Tatran Hostinné C
Přerušeno Sokol Jar.-Josefov 2 B 
Přerušeno TTC Nové Město nad Metují B
Přerušeno TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
Přerušeno TJ Jiskra Veba Machov A
Přerušeno venku TJ Horní Kostelec B 
Přerušeno DOROST
venku
TTC Nové Město nad Metují A

HRÁLO SE

datum  výsledky
domácí
Slovan
A;B;C;

ta bul ka 

upeři  soupisky  skóre zápis
 29.02.
¦ 7 Jiskra Jaroměř 10:3
29.02. 7 Sokol Stěžery 3:10
12.03. ¦ 3 TJ Sokol Bukovice A 10:8
06.03. doma 3  TJ Sokol Jasenná A 16:2
11.03. ¦ 1 14:4
04.03. ¦ 1 12:6
04.03.
DOROST
doma
¦ 6 TJ Jiskra Jaroměř A 1:8
19.02.
DOROST
venku
¦ 6 TJ Sokol Česká Skalice A 0:10

Výhra=výhra    Remíza=remíza   Prohra=prohra

Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost od 13.11.2013