SEDMDESÁT (70) let pinčesu v Broumově

jak si chceme připomenout vyročí,dvě akce, dva granty s částečnou podporou města

SEDMDESÁT (70) let pinčesu v Broumově

 Oddíl stolního tenisu TJ Slovan Broumov si v letošním roce připomíná 70 let od založení oddílu stolního tenisu v Broumově v listopadu 1947.

V rámci oslav pořádá turnaje stolního tenisu série TT STAR. Jedná se o sérii turnajů profesionálních hráčů stolního tenisu, jež je zřizována sázkovou kanceláří Tipsport a pravidelně pořádána v Praze. Ve dnech 25. a 26. 5. se bude konat jeden z turnajů této série  v Broumově v hale na Spořilově.

Přivedeme tak špičkový stolní tenis do našeho města.

Atraktivitou turnaje, vedle sportovního hlediska, je nepřetržitý internetový přenos po celou dobu trvání turnaje (2 hrací dny, viz níže), který skýtá potenciál propagace města Broumov a krajiny Broumovska. (Koncept turnaje je následující- 2 hrací dny ( 8:00 až 16-17:00)-1 hrací stůl, -8 hráčů každý s každým předpokládaná mezinárodní účast(např.polská)- průměrná celková doba přenosu cca 16 hodin, sledovanost turnaje cca 120000 uživatelů- možnost reklamy.
A pro větší přitažlivost pro Broumováky, účast odchovance Jakuba Kleprlíka, který startuje za  SF EL NINO Praha.

 Druhou částí výročí pak bude vlastní oslava v sobotu 3. 6. 2017. Akce se uskuteční v hale na Spořilově za účasti členů vícemistra družstev 2016 ČR SF El NIŇA Praha. Od 14 hodin dojde k přátelskému utkání Slovan Broumov- EL Niňo Praha v upraveném formátu. Po něm bude následovat exhibiční vystoupení Jakuba Kleprlíka a olympionika, teď už trenéra, Josefa Plachého, po kterém bude následovat pro odchovance turnaj s handicapy, počítáno je samozřejmě pro současné i bývalé členy i s občerstvením.

Nejlepším dárkem k výročí však jsou sportovní výsledky. A Slovanu se výroční sezona povedla výborně. Podařilo se obnovit existenci družstva žen, když cestu zpět ke stolnímu tenisu si našla Leona  Frydrychová.

Béčko mužů vyhrálo na  třetí pokus regionální přebor a postupuje tak do toužebně vzhlížené krajské soutěže 2. Třídy a tím si spnilo předsezónní cíl.
O to více překvapilo Áčko, účastník divize mužů. Celou divizi mužů vyhráli, a získali tak právo postupu do ligy.                                                                                                                                                                                                       Velkou zásluhu má obligátní tahoun družstva Karel Gombarčík ml, který poslední porážku zaznamenal loňského prosince. Celou druhou polovinu absolvoval jen s vítěznými zápasy, vyhrál neoficiální úspěšnost s 90% a nakopl tak Slovan k sérii jedenácti vítězným zápasům od 3. 12. 2016 v řadě. Nesmíme zapomenout ani na Toma Pieslu, který mu výborně sekundoval svou 85% úspěšností.A tak by se mohlo říci, že radost kazí jen Céčko svým "až" třetím  místem, čímž splnilo předsezónní cíl bezproblémově se udržet v RP II. tř. Ale stolně tenisovou veřejností probleskují informace, že první dva celky nechtějí postoupit, a to by znamenalo postup i do třetice.

A co nás ještě v oslavovaném roce čeká? Vedle zmiňovaných oslav 25.,26.5.a 3.6. je to  v pátek 7.4. Český pohár, tentokrát v HradciKrálové.

                                                                                                            

                                                                Mudr. Bohumil Kleprlík


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět
HRÁLO SE VENKU-muži A 3,liga; muži B KS 2.tř.; muži C RP 1.tř.

  

     
 

Jiskra HOŘICE                                           

SLOVAN B                         
9:9
BUDE SE HRÁT - Olivětín /B/
 datum                 

    domácí
Slovan A,B,C  

           soupeř                      
  

5.5.2018 9.3O

B

Jisara Hořice 

  B
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist