Krajské přebory se konaly v Broumově 31.1. a 1.2.2015

Z pověření Královéhradeckého krajského svazu stolního tenisu uspořádal oddíl stolního tenisu krajské přebory dospělých staršího žactva.(obrázky viz odkaz foto)

Krajské přebory se konaly v Broumově 31.1. a 1.2.2015

sobota

V sobotu 31.1. se konaly soutěže dospělých. Na zahájení přivítal sportovce starosta ing.J. Bitnar. I přes omluvu některých extraligových hráčů se v hale na  Spořilově představili dva hráči z první stovky českého žebříčku Lebeda ml- 49. a Foff -91. V ženách se představily hned čtyři hráčky z první stovky:Kozáková-51.,Rozínková Kat.77., Sedloňová 80. a Šitinová 89. místo.

Díky úspěšnému vystoupení domácích hráčů na regionálních přeborech před 2 týdny, divokým kartám a pořadatelské  kvótě se mohlo zahrát na nových stolech hned osm hráčů Slovanu. Petra Nevtípilová, Tomáš Dražinovský, Jirka Ďoubek, Jan Čepelka, Vláďa Vodal, Radek Šuda a čerstvý regionální přeborník Kája Gombarčík.

Jedno vítězství Čepelkovi k postupu ze skupiny nestačilo a tak, jak je dobrým zvykem, vybojoval postup do 2.stupně K.Gombarčík. Mezi dvaceti nestačil na třetiligového Lamra z DTJ a po porážce O:3 obsadil 17 až 20 místo.Ani ve čtyřhrách se domácím nedařilo lépe s výjimkou J.Čepelky, který ve dvojici s Havrlantem z Meziměstí prošel do čtvrtfinále, kde podlehli dvojici z vedoucího mužstva II.ligy Novotný – Štrobl ( Tatran Hostinné). I tak je 5-8 místo pěkným úspěchem.

V mužích se do závěrečných kol dostali  nasazení hráči a tak semifinále odehráli očekávané dvojice Lebeda vs Novotný a Kalenský-Foff. Zatímco druhý nasazený Foff (DTJ HK) podlehl Kalenskému (Hostinné) 1:4, přineslo první semifinále očekávané vítězství Lebedy (Sokol 2 HK) nad Novotným (Hostinné). Ale podle průběhu se vlastně jednalo o malý „zázrak“.  Lebeda již prohrával 0-3. Nevzdal se, začal bojovat a postupně ztrátu stahoval až vyrovnal na 3-3. V sedmém setu však od začátku prohrával a za stavu 7-10 odvracel tři mečboly Novotného a srovnal na 10-10. Pak se soupeři přetahovali až LEBEDA přivedl zápas do vítězného konce 17-15. Zápas přinesl pingppong plný krásných výměn a úderů. U diváků za vše hovořilo sdělení, že se jednalo o předčasné finále.
Finále již takové napětí nemělo a Lebeda s přehledem přehrál Kalenského 4-1.

V ženách ze skupin postoupilo sedm nasazených, pouze Hamzová neobhájila pozici dle žebříčku.
Zápas ve skupin Rozíková Kateřina vs Rozínková  Monika (obě SK Dobré),překvapivě vyhrála Monika.
Ale ani tento nezdar nezábránil Kateřině ve vítězství v turnaji a po finálovém vítězství nad Kozákovou (Sokol 2HK) 4-2 získala titul přebornice kraje.

Umístění:
muži:     1. Lebeda Michal- Sokol 2HK                      ženy:     1.Rozínková Kateřina- SK Dobré
                2. Kalenský Jarislav-Tatran Hostinné                      2.Kozáková Tereza-Sokol 2HK
                3. Novotný Petr –Tatran Hostinné a                       3.Jirásková Tereza-Sokol 2HK a
                    Foff Lukáš- DTJ HK                                                         Sazimová Terezie-SK Dobré

Čtyřhra ženy:

1. Kozáková Tereza- Jirásková Tereza-Sokol 2HK
2. Rozínková Kateřina -Sedloňová Aneta- SK Dobré
3. Sazimová Terezie-Bačinová Pavla –Dobré  SK
    Kovářová Jana-Řezníčková Lucie-Sokol 2HK-Sokol-Sokol Č.Skalice

Čtyřhra muži:
1. Foff Lukáš- Trojan  Luděk DTJ HK
2.Novotný Petr-Štrobl Rudolf –Tatran Hostinné
3.Koblížek Oldřich-Jakubec Martin –Rtyně-Kostelec TTC
  Kalenský Jar.-Voňka Jakub –Tatran Hostinné

Smíšená čtyřhra:
1.Buben Vlastimil-Kozáková Tereza –Sokol 2 HK
2.Novotný  Petr- Rozínková Kateřina- Tatran Hostinné-SK Dobré
3. Foff Lukáš- Hamzová Klárka DTJ HK-Sokol Č.Skalice
   Kohout Pavel-Měšťanová Petra – TJ Jičín-Sokol Č.Skalice

neděle

V neděli se odehrál přebor staršího žactva.

V chlapcích se nasazená jednička Koubek musela sklonit v oddílovém finále před uměním Mokrejše (oba Sokol 2 HK).
Ve čtyřhře se oba nasazené páry probojovaly pouze do semifinále.

Ve dvouhře dívek si nasazená jednička Sazimová (SK Dobré) ve finále poradila s druhou nasazenou Jiráskovou ze  Sokola  2 HK.
Ve čtyřhře dívek připojila Sazimová druhý titul, když ji dobře doplňovala Bačinová Pavla.

V mixu, který vynechali finalisté dvouhry chlapců,zaslouženě vyhráli Jirásek s Jiráskovou ze Sokola 2 HK ,když v semifinále porazili nasazený pár číslo 1 Hušek-Sazimová

Umístění:

Dvouhra chlapci:
1.Mokrejš Jan-Sokol 2 HK
2.Koubek Vojtěch - Sokol 2 HK
3.Hušek  Adam-Dobré SK
   Divecký Filip-Sokol Jaroměř-Josefov

Dvouhra dívek:
1.Sazimová Terezie-SK Dobré
2.Jirásková Tereza-Sokol 2HK
3.Bašková Markéta-Sokol Jaroměř-Josefov
   Bačinová Pavla- SK Dobré

Čtyřhra chlapci:

1.Bohdanecký Jakub-Tesolin Riccardo-Sokol 2HK
2.Mokrejš Jan-Truněček Martin – Sokol 2HK
3.Hušek  Adam-Viesner Vojtěch- SK Dobré
  Divecký Filip-Klimenta Matěj-Sokol Jaroměř-Josefov a Tatran Hostinné

Čtyřhra dívek:

1.Sazimová Terezie- Bačinová Pavla- SK Dobré
2.Kovářová Jana- Jirásková Tereza-Sokol 2HK
3.Grimmerová Diana-Macurová Denisa –SK Dobré
  Bačinová Lucie-Švábová R. M. -SK Dobré-Tatran Hostinné

Smíšená čtyřhra:

1.Jirásek Martin- Jirásková Tereza-Sokol 2HK
2.Čenovský David-Bašková Markéta-Sokol Jaroměř-Josefov
3.Bohdanecký Jakub- Kovářová Jana- Sokol 2HK
   Hušek Adam- Sazimová Terezie-SK Dobré      
                                                                                  BK

další foto  v odkazech: http://sudak.rajce.idnes.cz/Krajske_prebory_ve_stolnim_tenisu_Broumov_31.1.2015/
a http://ludadtj.rajce.idnes.cz/2015-01_BROUMOV_KRAJSKE_PREBORY_MUZU_PINEC_A_NASE_VYHRA

http://kyliannedory.rajce.idnes.cz/Krajske_prebory_ve_stolnim_tenise_2015/


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

HRÁLO SE muži A;B;C;

datum  výsledky
domácí
Slovan
A;B;C;

 

 soupeři  soupisky  skóre zápis
12.10.
A doma V
Baník Rtyně v Podkrk. 10 : 7
28.09.  A  doma  R DTJ-Slavia Hr. Králové C 9 : 9
28.09.  A  doma R TTC Kostelec n.O. 9 : 9
11.10. B. doma  V
TJ Lokomotiva Meziměstí B 11
:
7
02.10.  B. venku P TJ Náchod B 5 : 13
27.09.  B. doma
V TJ Jiskra Jaroměř C 10 : 8
09.10. C. doma V TJ Horní Kostelec A 13 : 5
04.10. venku V Orel jednota Bohuslavice B  10 : 8

V=výhra        R=remíza       P=prohra

Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist