Čtvrté a závěrečné ohlédnutí za odchovanci

Jak víme z minula, pro Pavla Kuchtu i Ivanu Hofmanovou sezóna již skončila. Ivanu však čeká v srpnu důležitý životní přestup a provdá se. Jménem oddílu upřímně gratulujeme.Jediným aktivním hráčem v květnu a v červnu byl Jakub Kleprlík ve francouzském TTC

Čtvrté a závěrečné ohlédnutí za odchovanci

Jak víme z minula, pro Pavla Kuchtu i Ivanu Hofmanovou sezóna již skončila. Ivana atakovala hranici 100 pořadí na žebříčku ČR. Nakonec v bodovém pořadí obsadila 134.místo,když ji chybělo pouhých 6 bodů a do oficiálního žebříčku ČAST se nevešla. V pražském žebříčku obsadila  21.-40. místo. Ivanu čeká v srpnu důležitý životní přestup a provdá se. Jménem oddílu upřímně gratulujeme.
Pavel Kuchta zúročil svoji výkonnost ve 2. lize v pardubickém žebříčku 15.místem.
Jediným aktivním hráčem v květnu a v červnu byl Jakub Kleprlík ve francouzském TTC Caen. Poslední dva zápasy TTC Caen prohrál. Přesto se jako nováček udržel    v nejvyšší francouzské soutěži, když obsadil 7. místo. Navíc toto pořadí opravňuje TTC k účasti v evropské soutěži ETTU Cup a to jako třetí nasazené družstvo přímo do vyřazovací fáze.
V předposledním zápase na domácích stolech podlehli GV HENNEBONT 1  těsně 2:4, zajímavostí bylo, že oba čeští hráči v utkání nestartovali – Dima Prokopcov za hosty a Jakub za domácí. I poslední zápas venku přinesl TTC Caen porážku, ke které přispěl i Jakub  svou porážkou, když vedl 2:0,aby podlehl 2:3. Start v nejvyšší francouzské souteži mu přinesl 13.místo na žebříčku ČR,43. místo na žebříčku Francie.
Jakub figuruje i na evropském žebříčku-144.
Sezónu ukončil účastí na dvou turnajích Challenger Series, jedním druhým a jedním čtvrtým místem.

 foto


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět
Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist