Broumovský “C” přivítal neporažený tým Josefov-Jaroměř

Velká gratulace Broumovskému týmu

Broumovský “C” tým ve středu v domácí herně přivítal do té doby neporažený tým Josefov-Jaroměř, který byl po osmnácti zápasech a suverénně na prvním místě tabulky. Čtyři josefovští stolní tenisté přijeli se svými dvěma největšími hvězdami, kteří měli v celém průběhu jen velmi málo prohraných zápasů. Lukáš Nedomlel 67 vyhraných zápasů a 4 prohrané zápasy, Šumpík Jiří 47 vyhraných zápasů a 16 prohraných. Broumováci se nezalekli a po dvou čtyřhrách ve složení Šuda-Gombarčík, Rygl Černý vedli 2:0. To byl překvapivý začátek. Nicméně bylo nesmírně důležité začít výhrami i ve dvouhrách, což se málem povedlo, ale bohužel nedošlo k velkému překvapení, ke kterému se schylovalo, když Mirek Černý vedl 2:0 na sety nad jedničkou josefovského týmu Nedomlelem a ve 3. setu měl 2 matchbally, bohužel je neproměnil a prohrál 2:3. Karel Gombarčík vedl nad Šumpíkem 2:1, ale také ve vyrovnaném zápase prohrál 2:3 a stav se vyrovnal na 2:2. Poté nastoupil Rygl proti mladíkovi Steinovi, se kterým vybojoval výhru a čtvrtý Radek Šuda smetl v prvním zápase soupeře Joneše 3:0 na sety a stav byl 4:2 pro Broumov. V tomto duchu se zápas odvíjel i nadále. Nejenom že Broumov již nenechal Josefov k možnosti výhry ani čuchnout, ale podařilo se nemožné, když Nedomlela porazili 3 hráči Broumova, jak Gombarčík, Rýgl oba 3:2 na sety po velké bitvě, tak i Radek Šuda, který se vypořádal s jedničkou josefovského týmu 3:0. Josefovský Šumpík, do kterého Josefov vkládal také velké naděje, úplně nevybouchl, když vybojoval ve vyrovnaných zápasech 3 body a prohrál pouze s Radkem Šudou, který si pohlídal 5. set, ve kterém si Šumpík udělal pouze 6 bodů. Celkově Broumov vyhrál a přerušil osmnácti zápasovou vítěznou šňůru Josefova 10:8. Body broumovských hráčů: Radek Šuda 3,5 bodu ze 4,5 bodu, Gombarčík Karel st. 2,5 bodu ze 4,5 bodu, Rýgl Petr 2,5 bodu ze 4,5 bodu, Miroslav Černý 2,5 bodu ze 4,5 bodu.

Velká gratulace Broumovskému týmu, který předvedl krásné týmové utkání s úžasným výsledkem.