Broumov dodržel tradici-Gombarčík vítězství.

17.1.2016 se v hale na Spořilově konaly přebory okresu Náchod. Byla to první stolnětenisová akce na nové podlaze v hale na Spořilově viz fotogalerie. Ve dvouhrách zvítězili domácí GOMBARČÍK a HAMZOVÁ z Č.Skalice.

Broumov dodržel tradici-Gombarčík vítězství.

Po dvou letech se přebory opět konaly v Broumově. Domácí Gombarčík udržel vítěznou tradici a opět na broumovských stolech kraloval. Ale v semifinále otáčel z 0-2, když třetí sadu vyhrál nejtěsnějším rozdílem 12-10 a tím zlomil Ducháče a zápas dotáhl do vítězného konce 3-2. Další pětisetový zápas bylo pak finále proti Daxovi z Jaroměře. Ten ukradl finále nasazené dvojce, broumovskému Vodalu, když v semifinále za stavu 2-2  a 9:6 pro Vodala, sérií pěti vítězných míčků v řadě otočil stav na 11:9 v pátém setu. Ve finále po přetahované 1-0,1-1,2-1 a 2-2 v pátém setu Gombarčík dominoval  a zajistil si vítězstvím 11:3   titul regionálního přeborníka a tím postup na krajské přebory. Kromě zlata Gombarčíka, přidali domácí ještě bronz pro Vodala. Mezi elitní šestnáctku  se ze skupiny ještě probojovali  Kollert, který skončil na 5.-8.místě, kdy mu stopku vystavil pozdější finalista Dax a Šuda, který nestačil na Bártu z Náchoda.  Do dění ve skupinách se z domácích ještě zapojili Černý s Majdiakem.

Také v ženách se Broumov radoval s bronzové medaile Petry Nevtípilové za 3.místo. Druhý bronz pak přidala za 3.místo v mixu  spolu s Černým. Míra Černý byl překvapením dne. Ve čtyhře mužů sahal po boku Kollerta po finálové účasti. Po čtvrtfinálovém  vítězství 3-2 pak stejným poměrem v semifinále podlehli bratrům Pilařovým z velmi agilního oddílu v Josefově.

Z konečného pořadí:

Dvouhra muži:

1.Gombarčík-Broumov
2,Dax-Jaroměř
3.Vodal-Broumov a Ducháč –Libchyně

Dvouhra žen:

1.Hamzová-Č.Skalice
2.Měšťanová- Č.Skalice
3.Nevtípilová-Broumov a Mrštinová-Meziměstí

Čtyřhra muži:
1,Bárta-Marx-Náchod
2.bratři Pilořové-Josefov
3.Kollert-Černý-Broumov a Divecký-Hardubej-Josefov

Mix:
1.Ryšavý-Hamzová Meziměstí-Č.Skalice
2.Havrlant-Měšťanová Meziměstí-Č.Skalice
3.Černý-Nevtipilová Broumov a Krejčí –Mrštinová oba Meziměstí


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět
Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist