B a C zahajují sezónu, A čeká třetí kolo

Po krajských soutěžích se tento týden rozjíždějí i soutěže okresní. Do nich vstupují dvě mužstva Slovanu Broumov. Béčko bude v sezóně bojovat o nejvyšší pozice v RP1, céčko si po loňském suverénním postupu premiérově vyzkouší RP2.

B a C zahajují sezónu, A čeká třetí kolo

Pátek 4. října 2013, 18.00: Sokol Česká Skalice "B" - SLOVAN BROUMOV "B"

"B" tým má ve svém základu Jana Čepelku, Karla Gombarčíka st., Radka Šudu a Vladimíra Vodala. Dá se však předpokládat, že šanci budou dostávat i další hráči ze soupisky, především pak Miroslav Černý a Jaroslav Richtr.

Soupiska "B" týmu pro sezónu 2013 / 2014:

Sezónu zahájí broumovské béčko na stolech České Skalice "B", která je v nejvyšší regionální soutěži nováčkem, když loni s bilancí 20 výher a 2 porážek ovládla regionální přebor II. třídy.

Pátek 4. října 2013, 18.00:  SLOVAN BROUMOV "C" - TJ Náchod "C"

Do regionálního přeboru II. třídy vstupuje nově i broumovské céčko. To si vybojovalo účast v této soutěži díky 19 vítězstvím z 20 utkání loňské sezóny RP3.

Slovan "C" přivítá v úvodním kole v domácí herně hosty z Náchoda, kteří v minulé sezóně obsadili v RP2 třetí místo. I přes oslabení náchodského týmu o Cvetanova čeká broumovské zajímavé měření sil s nadprůměrným celkem druhé nejvyšší okresní soutěže.

Soupiska broumovského céčka, které se v loňské sezóně opíralo především o stabilní výkony Kubečka, Hornycha, Vodala, Černého a Majdiaka, je následující:

Sobota 5. října 2013, 9.00: TTC Nové Město nad Metují "A" - SLOVAN BROUMOV "A"

Áčko čeká v sobotu třetí klání divizní soutěře, když v jediném utkání zavítá do herny novoměstského TTC. V okresním derby bude bojovat o první body do letošní tabulky. Stejné ambice však bude mít i domácí tým, a tak se očekává vypjatý souboj dvou tradičních soupeřů.

Na žádost několika fanoušků z úvodního domácího dvojutkání je dokonce v řešení i premiérový divácký výjezd na venkovní zápas. Uvidíme, jak vše dopadne...


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět
Počasí


Předpověď počasí
Sponzoři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

Stolní tenis Broumov
třída Soukenická 68
55001 Broumov - Olivětín 

GPS: 50°36′3.207"N, 16°19′56.079"E

Návštěvnost

Od 13.11.2013

TOPlist